Hester - Safer Logistics

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA

Filozofia firmy Hester wynika ze zrozumienia wymagań dotyczących opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku. Opiera się na szybkiej realizacji zapytań i zamówień, dopasowaniu rozwiązań do wymagań rynku i produktów partnerów oraz optymalizacji kosztów.

DOŚWIADCZENIE I POTENCJAŁ

Firma Hester posiada 20-letnie doświadczenie w obszarze rozwiązań w obszarze opakowań przemysłowych, rozwiązań dla służb medycznych, ratunkowych , wojska, sportów ekstremalnych oraz zaawansowanego szycia materiałów technicznych. Wartością dodaną dla klienta jest pełna obsługa projektów od fazy konsultacji i projektu przez zaawansowaną technicznie produkcję po usługi dodatkowe. Dogodna lokalizacja w południowo-zachodniej Polsce ułatwia współpracę z partnerami krajowymi i zachodnioeuropejskimi.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE

Zasoby firmy Hester zapewniają wsparcie dużych projektów i realizację kontraktów na poziomie 250 000 wkładów tekstylnych rocznie. Doświadczenie, innowacyjne podejście oraz system zarządzania skutkują wzrostem sprzedaży na poziomie 20-30% rocznie.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Firma Hester współpracuje z czołowymi europejskimi dostawcami tkanin technicznych. Produkcja oparta jest o przemysłowe maszyny i nowoczesne technologie cięcia oraz przygotowania produkcji. Projektowanie produktów oraz opracowanie technologii wsparte jest systemami CAD/CAM. Cyfrowa platforma projektowa umożliwia szybkie wdrożenie oraz cyfrową komunikację zgodną z wymaganiami klientów.

STANDARDY JAKOŚCI

Polityka jakościowa firmy Hester opiera się na zasadach zarządzania jakością ISO. Filozofia firmy i cele strategiczne to innowacje ,wysokie standardy procedur wewnętrznych i projektowych, optymalne zarządzanie zasobami oraz działania pro-ekologiczne.