DORADZTWO I KONSULTING

Dobór właściwego rozwiązania we wstępnej fazie projektu optymalizuje finalne opakowanie i zapewnia jego długie funkcjonowanie. Specjaliści firmy Hester w oparciu o doświadczenie i wiedzę pomagają w doborze systemu oraz materiałów. Przyśpiesza to realizację projektu i pozwala ograniczyć koszty już we wstępnej fazie.

OPRACOWANIE KONCEPCJI OPAKOWAŃ

Opracowanie koncepcji opakowania przez firmę Hester umożliwia wstępną walidację założeń projektowych i łatwą komunikację z klientem. Praca w środowisku 3D CAD umożliwia rozpoczęcie prac na podstawie informacji przesłanych drogą elektroniczną oraz szybką i tanią optymalizację

PROTOTYPY I PROJEKTOWANIE

Dział Konstrukcyjny firmy Hester umożliwia szybkie wykonanie wzoru opakowania oraz jego przetestowanie pod kątem funkcjonalności i trwałości. W przypadku dostępności pakowanych części przeprowadza się testy funkcjonalne oraz udoskonala rozwiązania.

PRODUKCJA

Cyfrowe wsparcie systemu cięcia, park maszynowy, duże moce produkcyjne oraz magazyn materiałów pozwalają na szybką realizację zleceń. Planowanie produkcji przy pomocy zintegrowanego systemu CRM/ERP pozwala na dostosowanie się do wymagań klienta i pełną elastyczność.

KOMPLETACJA, MONTAŻ I LOGISTYKA

Firma Hester zapewnia pełną obsługę projektów od montażu i kompletacji poprzez logistykę i usługi magazynowe do obsługi kontraktów ramowych i uzupełnień. Zapewnia to pełne wsparcie realizacji projektu oraz podnosi jakość i szybkość obsługi dla klienta końcowego.