EKOLOGIA I ERGONOMIA

Tekstylne systemy transportowe i opakowaniowe firmy Hester są dopasowane do wszystkich rozwiązań przemysłowych logistycznych przy zachowaniu ich pełnej funkcjonalności . Systemy mocowania i napinania opracowane wraz z wkładem tekstylnym zapewniają pełną integracją i wspierają nowoczesne trendy w zakresie ekologii i ergonomii.

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Rozwiązania firmy Hester umożliwiają zmniejszenie kosztów transportu powrotnego przez innowacyjne podejście do składanych przemysłowych opakowań z tworzyw sztucznych i stali. W pełni integrują się z rozwiązaniami modułowymi i systemami transportowymi firm trzecich.

INNOWACYJNE MATERIAŁY ORAZ TECHONOLOGIE

Firma Hester wdraża innowacyjne materiały oraz technologie opakowaniowe dzięki współpracy Działu Konstrukcyjnego, niezależnych laboratoriów oraz firm partnerskich w zakresie konstrukcji i inżynierii materiałowej.

FUNKCJONALNOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ

Systemy opakowań tekstylnych firmy Hester wspierane są innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi w obszarach o szczególnie wysokich wymaganiach dotyczących gęstości pakowania, ochrony pakowanych części, ergonomii użytkowania oraz wytrzymałości opakowania.